NOVINKY

ROZŠÍŘILI JSME NAŠE STROJNÍ VYBAVENÍ

Konica Minolta BizHub C6000L PRO - Náš nový produkční plnobarevný digitální tiskový stroj je již v plném provozu a všechny tiskové zakázky zvládá excelentně . I v řádech tisíců stran cenově i kvalitou bezproblémů konkurujeme ofsetu!!! Další naprostou výhodou oproti konkurenčním tiskovým strojům je, že polymerové tonery HD Simitri jsou matné, což se projevuje jednotným leskem tiskovin a možností perfektní laminace potištěných archů!

Profesionální laminovací poloautomat formátu FOLIANT 520 HSP - pro jednostrannou (příp. oboustrannou) laminaci  tištěných archů; skladem držíme jak ofsetová lamina v lesku i matu, tak i digitální lamina pro laminaci digitálně tištěných archů, a to ve "fotokvalitě"; stroj je vybaven automatiskou separační jednotkou polaminovaných archů, perforovacím i řezným kolem; ideální pro laminaci vizitek, plakátů do B2 a především knižních obálek pro vazvu V1, V2 a V8.

Produkční velkoformátová černobílá tiskárna KIP 7170 - technické výkresy (stavební, strojní, zeměměřičské, ...), plakáty a jiné černobílé tiskoviny ... tiskový rastr 600 dpi (130 lpi), rychlost tisku i kopírování je 3,3 A0 za minutu !!! Stroj je osazen velkoformátovým scanerem, kterým jsou zhotovovány kopie černobílé (na tomto stroji), ale i barevné (ve spojení ste strojem KIP 80). Zároveň nabízí možnost černobílého i barevného velkoformátového scanování.


Stohová hydraulická programovatelná řezačka IDEAL Digicut 5222 - na této řezačce pro Vás rozřezáváme jednotlivé tiskoviny z archů (letáčky, vizitky, plakáty, ...) a ořezáváme již dokončené tiskoviny (například knihy po slepení , brožurky po sešití, ...) - výška řezu 8 cm, délka 520 mm


Poloautomatická balička SL 56 - knihy, letáky, vizitky, trička, puzzle, kalendáře, CD, balíčky kancelářských potřeb ... zkrátka Vám vše dle Vašich přání zabalíme, např. jako časopisy "do sáčku", nebo včetně smrštění "sáčku" tak, aby obal pevně obepnul balený předmět. Rozměr balených předmětů může být do 560x430x200 mm.

 

Profesionální lepička knih V2 DUMOR Digibind 60 APSG - nádhera ... Kde začít? Frézování hřbetu pro dokonalé spojení vázaných listů s lepidlem, nanášení lepidla i na strany bloku pomocí koleček s možností jiného druhu lepidla, formát až A3, tloušťka knihy do 60 mm, volitelné teploty lepidla, doby a síly lisování pro perfektní výsledek a mnoho dalšího ... ověřená denní produkce cca 3000 knih!

 

Poloautomatický rýhovací/perforovací stroj GPM 450 SA - úžasný stroj ... s pracovní šíří 460 mm bezproblémů perforuje gramáže více jak 250 gr. a rýhuje více jak 400 gr. (3 volitelné šířky bigu) ... Za 1 hodinu jsme nabigovali 400 kartonů 300 gr. formátu SRA3 se 4 bigy na listě - excelentní kvalita!

 

Konica Minolta BizHub 1050 PRO - Za začátku září byl u nás nainstalován nový černobílý produkční tiskový stroj, který pro Vás bude zpracovávat zakázky tiskovou rychlostí více jak 100 stran za minutu v kvalitě a cenách srovnatelných s ofsetem!!!

 

Konica Minolta BizHub 6500 PRO - Náš nový produkční plnobarevný digitální tiskový stroj je již v plném provozu a všechny tiskové zakázky zvládá excelentně - jak se od vlajkové lodi KM dalo předpokládat. I v řádech tisíců stran cenově i kvalitou bezproblémů konkurujeme ofsetu!!!

 

PŘESTĚHOVALI JSME SE !!!

Naši provozovnu jsme přesunuli do větších prostor a ještě více ke vchodu do Fakuty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Najdete nás opět v přízemí hlavní budovy v pravé chodbě, ale hned v prvních dveřích vlevo.

SPUSTILI JSME NOVÝ INTERNETOVÝ PORTÁL - ZKUŠEBNÍ PROVOZ !!!

Budeme velice rádi za Vaše postřehy, nápady či doporučení, zkrátka za všechny Vaše konstruktivní připomínky. Na stránkách stále ještě usilovně pracujeme (programuje se e-shop, budou doplněny a aktualizovány informace k jednotlivým službám, především ukázky hotových prací).

Osobní zadání zakázky

Osobní zadání zakázky je možné ta těchto místech:

  • v místě prozovny v pracovní době (PO-PÁ 8:00-13:00 a 13:30-17:00): FALON, José Martího 31, 162 52 Praha 6-Veleslavín
  • v místě sídla - POUZE PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ (zpravidla ve večerních hodinách): Ing. Ondřej Falešník, Okružní 575, 252 64 Velké Přílepy
  • u Vás - stačí se domluvit: bude-li to jen trochu možné, přijedeme za Vámi a domluvíme vče potřebné u Vás

Elektronicky zaslané zadání zakázky

Elektronické zadání zakázky a zaslání podkladů je možné těmito způsoby:

Fyzické zaslání zadání zakázky a podkladů

Zakázky a podklady k nim můžete zasílát na adresu provozovny:

FALON - Polygrafická výroba
Ing. Ondřej Falešník
José Martího 31
Praha 6-Veleslavín
162 52

a to kterýmkoli z níže popisovaných způsobů:

  • poštou
  • kurýrem
  • přepravní společností

Site Login