JAK SE K NÁM DOSTANETE

MHD

Tramvaj: 

Ze směru od "Kulaťáku": vystupte na zastávce "Nad Džbánem" a pokračujte pěšky po levém chodníku cca 100 m ... budovu UK FTVS uvidíte po levé ruce

Ze směru od "Letiště/Šárky": vystupte na zastávce "Vozovna Vokovice" a pokračujte pěšky po pravém chodníku cca 100 m ... budovu UK FTVS uvidíte po pravé ruce

... z výše uvedeného vyplývá, že se nacházíme uprostřed mezi zastávkami" Nad Džbánem" a "Vozovna Vokovice" :-)

Metro:

Nejbližší stanice metra je na lince "A" (zelené linka) a stanice se jmenuje "Nádraží Veleslavín"

Následuje přesun pěšky cca 5 min., nebo jedna stanice tramvají směr "Divoká Šárka".

 


AUTEM

 

Ze směru od Letiště/z Ruzyně (jedete z kopce dolů):

1. Nacházíte se na zastávce tramvají "Vozovna Vokovice" ... tuto křižovatku projedete rovně


2. Po levé ruce vidíte benzinku Shell (jedete rovně)


3. Po pravé ruce již vidíte budovu UK FTVS, tedy cíl Vaší cesty ... jedete rovně


4. Zde jste na následující zastávce tramvají "Nad Džbánem" ... na této křižovatce odbočte doprava


5. Tato křižovatka následuje cca po 20 metrech ... na této křižovatce odbočte doprava (jakoby se vracíte podél ulice Evropská)


6. Pokračujte cca 150 m rovně touto jednosměrkou ... cedule "Průjezd zakázán" si nevšímejte (cíl Vaší cesty je v této ulici, Vy tedy neprojíždíte!)


7. Nyní jste na začátku parkoviště fakulty ... zde můžete parkovat téměř zdarma ... v pracovní dny 10,- Kč/hod, ale pro naložení zakázky do 15 min. neplatíte nic.


8. Najdete nás přímo v budově UK FTVS ... vejděte tedy tímto hlavním vchodem a v přízemí zabočte do pravé chodby ... jsme v prvních dveřích vlevo (ale to už nás dobře vidíte)

 

Ze směru od Kulaťáku/z Dejvic (jedete nahoru do kopce):

1. Zde jste na stanici metra Nádraží Veleslavín (linka A - zelená) ... tuto křižovatku projedete rovně


2. Nacházíte se na úrovni kancelářského komplexu CUBE (vpravo) ... odbočte do levého (odbočovacího) pruhu


3. Zde jste na zastávce tramvají "Nad Džbánem" ... na této křižovatce odbočte doleva


4. Tato křižovatka následuje cca po 20 metrech ... na této křižovatce odbočte doprava (jakoby pokračujete vlevo podél ulice Evropská)


5. Pokračujte cca 150 m rovně touto jednosměrkou ... cedule "Průjezd zakázán" si nevšímejte (cíl Vaší cesty je v této ulici, Vy tedy neprojíždíte!)


6. Nyní jste na začátku parkoviště fakulty ... zde můžete parkovat téměř zdarma ... v pracovní dny 10,- Kč/hod, ale pro naložení zakázky do 15 min. neplatíte nic.


7. Najdete nás přímo v budově UK FTVS ... vejděte tedy tímto hlavním vchodem a v přízemí zabočte do pravé chodby ... jsme v prvních dveřích vlevo (ale to už nás dobře vidíte)

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Žádné Vaše osobní údaje nikdy nepředáme nebo neprodáme třetí straně (vyjma smluvních přepravců, kterým předáváme jen údaje nutné pro doručení Vaší zásilky), to Vám slibujeme!!!