CENÍK TISKU

Při současném zadání tisku a vazby (nebo alespoň desek na pozdější vazbu) Vaší práce dostanete od nás zvýhodněnou cenu:

  • černobílý tisk ... 1,50 Kč za stránku A4

  • barevný tisk ... 7,90 Kč za stránku A4

Tyto zvýhodněné ceny platí, pokud Vaši závěrečnou práci připravíte do 1 souboru formátu PDF a to tak, že stránky, které se mají tisknout černobíle, nebudou obsahovat žádnou barvu (pozor na černobílé scanované obrázky, protože je třeba převést je ve Wordu na stupně šedi, dále pozor na záhlaví/zápatí, modré hypertextové odkazy, atd.)!

Maximální počty stran ke svázání:

  • desky typu baladek ... 180 listů A4 - 80 gr./m2

  • všechny ostatní desky ... 300 listů A4 - 80 gr./m2

Požadujete opravdu profesionální tisk Vaší práce ve špičkové kvalitě a nechcete za vyšší kvalitu zaplatit ani haléř navíc? Pak jste u nás správně, my totiž tiskneme všechny Vaše práce na produkčních strojích BizHub od Konica Minolta.

Tiskneme rychlostí až 60 stran A4 za minutu současně černobíle a barevně ... není potřeba následného složení čb a barevných stran! To znamená, žádné zpřeházené či zapomenuté strany. U čistě čb tisku tiskneme rychlostí až 110 stran za minutu!

Nebojte se, že něco nestihneme. Tisková produkce jen jednoho z našich strojů je 100'000 barevných stran, nebo 150'000 černobílých stran denně. Takovýchto strojů máme hned několik! Ničeho se neobávejte, jsme na Vás dobře připraveni!

V jakém formátu přinést tiskové soubory? Tiskové soubory ukládejte pokud možno do PDF (viz výše), pak jsme schopni garantovat, že Vám vše vytiskneme tak, jak jste Vaše PDF viděli ve svém počítači. Nic se Vám nerozhází a navíc ušetříte!

Samozřejmě, že Vás neodmítneme ani s jinými standardními formáty souborů (tiskneme také z MS Wordu, Excelu, PowerPointu a z programů Open Office, případně z JPEG, TIFF, atd.). Pokud není dodán PDF soubor, hrozí při přenosu na jiný počítač riziko rozházení dokumentu, proto důrazně doporučujeme používat PDF.

Jsou možné dva způsoby tisku:

  • tisk z 1 PDF dokumentu v režimu autodetekce barvy ... tzn., že po dokončení tisku, nám tiskárna nahlásí počet stran barevných a černobílých, z čehož my počítáme cenu (dle zvýhodněných cen uvedených výše). Pokud bude na stránce třeba jen jedno písmeno nebo tečka barevně, bude tato strana takto tištěna i započítána. U této varianty tisku nám velmi ušetříte čas a starosti s tříděním a kompletací tisků a za to od nás dostanete výše uvedené lepší ceny tisku.

  • tisk je možný i z více souborů, z jiného dokumentu než z PDF anebo je možné tisknout z PDF barevné strany samostatně dle dodaného seznamu a samostatně černobílé ... po tisku se musí setřídit. V tomto případě bude počítána standardní cena (viz ceník: www.falon.cz).

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Žádné Vaše osobní údaje nikdy nepředáme nebo neprodáme třetí straně (vyjma smluvních přepravců, kterým předáváme jen údaje nutné pro doručení Vaší zásilky), to Vám slibujeme!!!

S O U H L A S Í M